Strona główna Coś o nas Zespół Nasza muzyka - Hard Poetry Nasza poezja - Poetry Foto galeria
Polecamy Kontakt Księga gości Info o stronie
ByĆ MORZE?
...Dzisiaj jest czas, jesteś Ty, jestem ja...
Aktualności
Wszystkich serdecznie zapraszamy na strony nowego serwisu Projektu Danielo - danielo.art.pl . Znajdziecie tam wszystkie informacje dotyczace działalności projektu. Gorąco polecamy i pozdrawiamy.
Wiadomość dodana 22.12.2010r.

Z racji tego, iż zespół Być Morze? zawiesił swoją działalność w 2005r. strona pełni rolę jedynie archiwalną. Obecnie większość osób związanych z zespołem działa w projekcie "Danielo". Wszelkie informacje nt kiedy, gdzie i co gramy, dostępności płyt oraz innej szerokopojetej naszej twórczości, zdjęcia, muzykę znajdziecie na profilu Danielo on MYSPACE. Zapraszam!!!!
Wiadomość dodana 23.07.2010r.

Nowa płyta Danielo "Dla Ciebie Panie Chcę..." dostępna jest za pośrednictwem księgarni wysyłkowej PRODOKS, lub zamawiając mejlem - danielo.lion@gmail.com.
Wiadomość dodana 23.07.2010r.

NOWA PŁYTA!!!! Nowa płyta Danielo - "Dla Ciebie Panie chcę..." już gotowa!!!!! Wszystko już nagrane, po masteringu i kilkunastu "ostatecznych" miksach ;) Wyszło bardzo klimatycznie i zapewne wielu odnajdzie na niej sporo dźwięków dla siebie. Teraz trwają końcowe prace graficzne nad okładką. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem i produkcja ruszy ok 20.11 to płyta powinna ukazać się w połowie grudnia, czyli jako prezent na zbliżające się święta. ;))) Prace nad nową płytą realizowaną w LEO.REC trwają od 02.2009. Tak jak na dwóch poprzednich płytach trzon projektu jest niezmienny - Danielo(voc, git, bas, dżamba, przeszkadzajki,), Kasia (voc, skrzypce), Jaśko (git, sax), ale zawitają także inne osoby - Marzenka(voc), Madzia(voc), Ela(dżamba), Michał(flety). Realizacja nagrań, mastering, mix i produkcja niezmiennie w rękach Danielo. I tym razem płyta będzie nieco inna niż wszystkie. Z racji modlitewno-uwielbieniowego charakteru piosenek oraz osób mający w nich swój wkład, klimat płyty, na której znajdzie się 12 autorskich utworów, będzie oscylował pomiedzy dokonaniami zespołu "Być Morze?" a projektu "Danielo". Na płycie usłuszymu gitary, przeszkadzajki, dżamby i wokale Danielo, wokale Marzenki i Madzi, dżamba Eli, skrzypce i wokale Kasi, flety Michała, gitary i saksofon Jaśka. Na początku grudnia, tak na Mikołajka, na profilu myspace zostanie umieszczonych kilka piosenk z nowej płyty. Pozdruffka Danielo
Wiadomość dodana 9.11.2009r.

Kolejny niuslejter z obozu Leo recording. Jasiek dograł swoje partie saksofonu, efekt jest bardzo klimatyczny. Udało się stworzyć kolejny wymiar kompozycji. Kropkę nad "i" musi postawić jeszcze Madzia dogrywając swój wokal do jedej z piosenek. Pozostałe piosenki są juz na etapie końcowych miksów. Całość powinna być gotowa w listopadzie. Pozdruffka ;)
Wiadomość dodana 8.10.2009r.

Zgodnie z planem pierwszego dnia sierpnia 2009r. przed mikrofonem stanęła Marzenka, aby nagrać swoje partie wokalne. Pracy było troszku, bo artysta wymagający, a i realizator musiał swoje powiedzieć ;) Efekt pracy natomiast rewelacyjny !!! Już coraz bliżej końca, jeszcze tylko ostatnie partie wokalne Madzi i saxofon Jaśka. To jednak we wrześniu ;) Pozdruffka
Wiadomość dodana 4.08.2009r.

Kolejne info z obozu Leo recording ;) 18.07.2009 swoje partie wokalne dograła Kasia. Sesja poszła bardzo sprawnie, a teraz trza jedynie nagrany materiał oszlifować, z czym nie powinno być za dużo pracy ;) Tym samym kolejny ważny element układanki został dodany. W sierpniu przed mikrofonem stanie Marzenka, a może i Madzię uda się złapać w międzyczasie. Pozdruffka
Wiadomość dodana 20.07.2009r.

Mały niuslejter ;) Zgodnie z planem w sobotę 04.07.2009 swoje partie na gitarach przeróżnych dograł Jaśko. Przez 10 godzin pracy nagraliśmy masę materiału, którym teraz trza się jakoś zająć, będzie sporo roboty, ale ekekt zapowiada się interesująco ;) Następna w kolejce jest Kasia, która dogra swoje partie słowiczego wokalu. Pozdruffka
Wiadomość dodana 7.07.2009r.

Nowa płyta spod znaku "Danielo" planowana na jesień 2009r !!! Spotkanie po latach i wspólna służba, o ktorej pisane było poniżej, zmotywowały Danielo, do pracy nad trzecią solową płytą, tym razem do jej realizacji zaprosił osoby, z którymi obecnie ma przyjemnośc muzykować. Tak jak na dwóch poprzednich płytach trzon projektu jest niezmienny - Danielo(voc, git, bas, dżamba, przeszkadzajki), Kasia (voc, skrzypce), Jaśko (git, sax), ale zawitają także inne osoby - Marzenka(voc), Madzia(voc), Ela(dżamba), Michał(flety). I tym razem płyta będzie nieco inna niż wszystkie. Z racji modlitewno-uwielbieniowego charakteru piosenek oraz osób mający w nich swój wkład, klimat płyty, na której znajdzie się 12 autorskich utworów, będzie oscylował pomiedzy dokonaniami zespołu "Być Morze?" a projektu "Danielo". Nagrane są już gitary, przeszkadzajki, dżamby i wokale przez Danielo, dżamba Eli, skrzypce Kasi, flety Michała i część wokali Madzi. Przez najbliższe 3 miesiące dograne zostaną gitary i saksofon Jaśka, wokale Madzi, Marzenki i Kasi. A potem to juz tylko obróbka dźwięku, mastering i miks. Całość powinna być gotowa w październiku. O postępach będę informował na bieżaco. Pozdruffka ;)
Wiadomość dodana 29.06.2009r.

Profil Danielo na MYSPACE !!!. Znajdziecie tam min. muzykę z płyt Danielo, poezję, zdjęcia, terminy występów itd. Zapraszam gorąco !!!
Wiadomość dodana 29.06.2009r.

Zobacz następne wiadomości

1 2 3 4 5 6 »